O nas

FundacjaDzieci Mazowsza jest stworzona z myślą o wszystkich dzieciach niepełnosprawnych, które chcą zostać bohaterem własnej bajki. Fundacja jak każe dziecko ma swoją datę narodzin która przypada na 6 grudnia 2012 roku. Rodzicami i prawnymi opiekunami Fundacji jest Iwona Rostankowska i Beata Nawroś.

Misja Fundacji jest przemierzenie galaktyki w poszukiwaniu skarbów, które umożliwiłby wybudowanie Ośrodka Rehabilitacyjnego dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz świetlicy dla wszystkich dzieci z regionu Mazowsza aby mogły czuć się szczęśliwe i bezpieczne.
Podczas misji zawsze pamiętamy o tym, że dzięki tym działaniom będziemy mogli ratować zagrożone życie dzieci, przywracać im nadzwyczajne moce aby ich zdrowie nie zawodziło. Lecz na tym nie koniec naszych działań! Twórcze myślenie i dbanie o edukacje to fundament ,który powinien być solidny. W związku z tym na celu mamy wspieranie wszelkich działań jak i form rozwijania edukacyjnego i twórczego naszych podopiecznych oraz kształtowanie pozytywnych postaw społecznych i przełamywanie stereotypów.

Każdy z Nas jest w końcu kimś wyjątkowym więc dajny dzieciom radość!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz